Mujlekarnik.cz > Moje potíže > Bolest > Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

ATARALGIN

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták.
Kód: 30261442
skladem 100 ks - IHNED K ODBĚRU
Cena:
91 Kč 135 Kč
Doprava ZDARMA
při nákupu
nad 1500 Kč
680
odběrných
míst
Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol, guaifenezin a kofein. Účinek Ataralginu se projeví obvykle za 1/2-1 hodinu a trvá většinou 4 hodiny. Přípravek Ataralgin není určen pro děti a dospívající mladší 15 let. Čtěte pozorně příbalový leták. Výrobce: GLENMARK PHARMACEUTICALS S.R.O., PRAHA

Zobrazit příbalový leták

Zeptejte se lékárníka


10
rozhodujících
důvodů
proč nakoupit u nás
  1. jsme opravdová lékárna
  2. máme nejnižší ceny vybraných produktů
  3. dopravu nabízíme již od 65 Kč nebo zdarma
  4. zajistíme rychlé doručení Vašeho zboží
  5. přidáme dárek do objednávky
  6. máme tisíce položek skladem
  7. nabízíme možnost osobního odběru zdarma
  8. poradíme - lékárník na telefonu
  9. zdarma provozujeme internetovou poradnu online
  10. máme 99% spokojených zákazníků

Alternativy produktu ATARALGIN

ORITOLIN sprej 30ml
ORITOLIN sprej 30ml
ORITOLIN je přírodní sprej do krku a úst pro dospělé a děti, který komplexně zvlhčuje vysušenou
174 Kč
skladem 3 ks
STREPFEN POMERANČ BEZ CUKRU
Strepfen Pomeranč bez cukru 8.75mg pas.24ks
Strepfen Pomeranč bez cukru zmírňuje bolest a otok v krku, které provázejí zánětlivá a
234 Kč
skladem 15 ks
DICLOFENAC AL
Diclofenac AL 25mg tbl.ent.20
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diclofenac, která patří do skupiny léčiv, kte
65 Kč
skladem 5 ks
STOPKAŠEL Medical pastilky Dr. Weiss 24 pastilek
STOPKAŠEL Medical pastilky Dr. Weiss 24 pastilek
Obsahuje přírodní účinné látky, které pomáhají zmírnit příznaky běžných nemocí spojených s nach
156 Kč
skladem 5 ks

Nedávno prohlížené produkty

Psyllium Dr. Popova PROBIO cps.120
Dr.Popov Psyllium PROBIO cps.120
Kombinace vlákniny psyllium a probiotických bakterií. Psyllium Dr. Popova podporuje správný met
271 Kč
skladem 1 ks
Dr.Popov Měsíčková mast s peruán.balzámem 50ml
Dr.Popov Měsíčková mast s peruán.balzámem 50ml
Osvědčená mast k regeneraci podrážděné pleti, jizev, otlaků, mozolů a zhrublé pokožky. Dobře pů
111 Kč
skladem
Rychloobvaz COSMOS Water-Resist.strips 20ks/2vel.
COSMOS náplasti Universální 2vel. 20ks
Náplast odolná vodě v praktických velikostech. Prodyšná a nedráždí pokožku. Ve velikostech: 19x
58 Kč
skladem 6 ks
1+1 zdarma
AVENE S Spray 50+ 200ml-opalovací sprej SPF 50+
AVENE Sun Sprej SPF50+ 200ml
Sprej s velmi vysokým ochranným faktorem 50+ pro citlivou pokožku. Vysoce voděodolný, bez parab
716 Kč
skladem 1 ks
Rezervace eReceptu online

Přihlaste se k odběru newsletterů, a buďte mezi prvními, kdo se dozví
o všech novinkách a slevách.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí. Více v našich Zásadách zpracování osobních údajů.

 
 
 

Děkujeme!

Váš zájem o naše novinky
nás těší!